Altula – Program Partnerski

OrgPlus jest od dawna najlepiej na świecie sprzedającym się oprogramowaniem do tworzenia i zarządzania schematami organizacyjnymi oraz zarządzania zmianą w przedsiębiorstwie. Szukamy nowych możliwości rozszerzenia sieci naszych dystrybutorów i zwiększenia zasięgu na już istniejących i nowych dla nas rynkach.

Oferujemy konkurencyjne marże dla dystrybutorów oraz współpracę w tworzeniu zrozumiałego programu marketingowego OrgPlus, szkoleniach w zakresie sprzedaży, jak i dostarczeniu narzędzi pracy dla Twoich pracowników. Dzięki OrgPlus w mgnieniu oka będziesz działać i zarabiać, dostarczając swoim klientom nowe i nieocenione rozwiązanie.

Kategorie Programu Partnerskiego

Oferujemy dwa rodzaje współpracy:

Dystrybutor korporacyjny
Program Altuli dla dystrybutorów korporacyjnych pozwala autoryzowanym organizacjom oferować OrgPlus swoim klientom.

Dystrybutor z wartością dodaną (VAR)
Dystrybutorzy Altuli typu VAR to organizacje mające doświadczenie w sprzedaży i wdrażaniu biznesowych rozwiązań HR. Poza odsprzedażą naszego oprogramowania, możesz poszerzyć zakres swojej działalności oferując wdrażanie i konsultacje dotyczące najlepszych rozwiązań.

Zostań dystrybutorem OrgPlus już dziś
Dołącz do naszego zespołu już dziś i zaoferuj swoim klientom jedno z najlepiej na świecie sprzedających się oprogramowań do tworzenia schematów organizacyjnych. Niezależnie od tego czy oferujesz oprogramowanie czy doradztwo, partnerstwo z Altulą jest krokiem w kierunku zapewnienia stałego zadowolenia klientów i zwiększenia Twoich dochodów.